O naszej reatauracji Ukrainski Stravy


  O naszej restauracji

Restauracja "Ukrainski Strawy" znajdująca sie przy alei Ostradnyj 22 jest jedną z najlepszych i najbardziej gościnnych restauracji kuchni narodowej. W restauracji "Ukraińskie Strawy" zawsze spotkasz się z domową gościnnością, personel restauracji zaserwuje pyszne, pachnące i obfite dania kuchni ukraińskiej oraz wyśmienite napoje.
Wnętrze restauracji zaskoczy różnorodnością sal wykonanych w ukraińskim stylu, a folkowo - popowy zespól wokalno - instrumentalny wykona dla Ciebie Twoje ulubione piosenki. Wszystko to sprawia, że restauracja " Ukraiński Stravy " jest ulubionym miejscem dla mieszkańców miasta i gości. Wśród wielu biznesmenów zwyczajem stało sie zapraszać swoich zagranicznych partnerów i przyjaciół do restauracji "Ukraiński Stravy". Restauracja kuchni narodowej "Ukrainski Stravy" zawsze chętnie zaprasza na obchody narodowych, religijnych i historycznych świąt, które co roku przyciągają hojnością potraw kuchni ukraińskiej, jasnością wnętrz i wysokim poziomem obsługi.

Generic placeholder image

Restauracja "Ukrainski Stravy” jest jedną z najlepszych restauracji w Kijowie, dlatego też różni sie od innych nie tylko unikalnym smakiem dań lecz także napojami własnej produkcji takimi jak nalewka ajerówka "Kum-kuma" ciesząca się dużym zainteresowaniem i popularnością wśród gości restauracji. Tego napoju nie znajdziesz w żadnym innym miejscu miasta Kijowa. Oprócz wysokiej jakości wódki "Kum-kuma", restauracja kuchni narodowej "Ukraiński Stravy" zadbała również o jej atrakcyjność cenową, a stosunek cena - jakość na pewno Was zaskoczy. Warto również zwrócić uwagę na oryginalny projekt butelki który chroni przed fałszowaniem etykiety. Goście restauracji mają wystarczająco dużo powodów do radości, a ich ulubiona wódka "Kum-kuma" zagości na każdym stole.

  wirtualny spacer


Zapraszamy na wirtualny spacer po naszej restauracji